Eren Robot Menu

Permalink:

Hakkımda

(comments are closed)

30 Haziran 2001 yılında İstanbul’da doğdu.

Küçüklüğünde kağıt ve çeşitli metaryellerden yaptığı değişik çalışmalar ve sunumlar Onun ileriye yönelik yaptığı projelerin de bir habercisiydi.
2013 Yılında ‘ Üstün Zekalılar Eğitim Projesi ‘ ile Üsküdar Belediyesinin öncülüğünce kurulan ” Üsküdar Çocuk Üniversitesi ” ‘nde eğitim görmeye hak kazanarak hafta sonu eğitimlerine başlamış ve şuan 4.kademede olup 4.yıl eğitimine devam etmektedir.

Eğitimine halen Özel Çınar Eğitim Kurumlarının Çekmeköy Kampüsünde yer alan Çınar Lisesi Kolejinde devam eden Eren Sadıkoğlu’nun
bu güne kadar aldığı başarılar ve yaptığı çalışmalar kronolojik olarak şöyledir.

Mayıs – 2012 Yılında Makale çalışması ile yayınlanan ” Fidandan Ağaca Öyküler ” isimli Kitapta yer alan ” Sürat Teknem ‘Happy’ öykü dalında 1.ciliği
Eylül – 2013 Üsküdar Çocuk Üniversitesi

Nisan – 2015 “Marmara Mig ” Marmara Üniversitesi Mekatronik Ve İnovasyon Günleri Mekatronik ve Proje yarışmasında
Humonid (İnsansı) Robot Kategorisinde birincilik

Mart – 2015 ” Marmara Üniversitesince düzenlenen ” MUFE Marmara Üniversitesi 1.Uluslararası Robot Olimpiyatları ” Serbest ve Mini Sumo kategorilerinde en küçük katılımcı ile Marmara Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Dekanı Sayın Prof. Dr. Murat Doğruel Hocamızın takdirlerini kazanmış gösterdiği başarı nedeni ile bizzat Üniversitenin Mekatronik Klubüne davet edilerek çalışmalarını burada sürdürmesi üzere direktifler almıştır.